13-14 жовтня Прем’єр-міністр України Микола Азаров здійснить свій перший візит до Брюсселя

By | 13.10.2010

13-14 жовтня Прем’єр-міністр України Микола Азаров здійснить свій перший візит до Брюсселя.

Планується, що під час перебування в столиці Бельгії Глава Уряду України зустрінеться з керівництвом європейських інституцій – Президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм, Президентом Європейського Парламенту Єжи Бузеком та членами Європейської Комісії – Комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гухтом та Комісаром ЄС з питань енергетики Ґюнтером Оттінгером.

Очікується, що в ході зустрічей буде обговорено хід переговорного процесу щодо створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також перспективи подальшого поглиблення взаємодії у сфері енергетики у світлі нещодавнього приєднання України до Договору про заснування Енергетичного співтовариства.

Під час перебування в Брюсселі Микола Азаров візьме участь у конференції «Україна: від кризи до зростання. Економіка, інвестиції, ринки», що проводиться Королівським інститутом міжнародних відносин «Егмон».

Програмою перебування Прем’єр-міністра України у Бельгії також передбачені зустрічі з керівництвом бельгійського Уряду та виступ на міжнародній конференції в Європейському Парламенті.

Візит Прем’єр-міністра України до Брюсселя відбувається на тлі динамічного розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом, а також у контексті підготовки чергового Саміту Україна–ЄС 22 листопада в Брюсселі за Бельгійського головування в ЄС.

Источник: Правительственный портал