БПП, «Народний фронт» та «Опоблок» об’єднує корупція – Соболєв

By | 17.10.2018

Народний депутат Єгор Соболєв назвав круговою порукою провал голосування у Верховній Раді за позбавлення недоторканності депутатів від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

За словами нардепа, причиною провальних голосувань за надання дозволу на притягнення Вілкула та Колєснікова до відповідальності є корупція.

«Корупція їх об’єднує. «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Опозиційний блок» – вони всі об’єднані навколо обкрадання нас із вами», – зазначив Соболєв.

Насправді, на думку парламентаря, в Раді відбувся фарс.

«Генпрокурор прикидався, що висуває обвинувачення. «Опозиційний блок» прикидався, що вони є опозиціонерами, які страждають від політичних репресій. А БПП і НФ прикидалися, що голосують за зняття недоторканності. У результаті всі залишилися у рамках кругової поруки», – наголосив депутат.Соболєв нагадав, що Олександр Вілкул та його батько контролюють усе в Кривому Розі. Крім того, зауважив нардеп, Вілкул разом із Колесніковим керували Дніпропетровською областю за президентства Віктора Януковича, коли «тітушок» масово посилали тероризувати людей до Києва на Майдан.

«Ось за що генпрокурор мав би висувати обвинувачення. Але проблема Луценка в тому, що він все імітує – всю роботу генпрокурора. Насправді він займається особистим збагаченням і прикриттям інших таких самих», – підсумував Соболєв.

Нагадаємо, 16 жовтня Верховна Рада спершу відмовилася зняти недоторканність з народного депутата Олександра Вілкула, котрого звинувачують у зловживанні службовим становищем за часів роботи головою Дніпропетровської облдержадміністрації та заподіянні збитків від операцій із землею на суму 15 млн гривень.

Потім нардепи також не підтримали подання ГПУ щодо Дмитра Колєснікова. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем, що призвело до незаконного відчуження державного майна на суму 16,7 млн гривень.