ГПУ перевірить, чи законно суд зняв арешт з рахунків сина Януковича

By | 24.04.2018

Генеральна прокуратура України перевірять законність рішення судді Печерського райсуду Києва, який скасував арешт, накладений на рахунки пов’язаних із сином колишнього президента Віктора Януковича Олександром семи юридичних осіб.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У відомстві зазначають, що арешт з рахунків було знято ще 14 лютого 2018 року, однак це з’ясувалося аж у квітні, після надходження вказаної ухвали до Національної поліції України. При цьому в ГПУ стверджують, що до них ця ухвала взагалі не надходила.

Наразі Генпрокуратура за фактом скасування арешту рахунків ТОВ «Тіпікон А», ТОВ «ВБР-Інвест», ТОВ «Лайтрум», ТОВ «Квардіс Н», ТОВ «Вектор-Перспектива», ТОВ «Араніт К», ТОВ «Ді Соуз» вирішує питання щодо внесення відповідних відомостей до ЄРДР для перевірки законності судового рішення.

Крім цього, додають у відомстві, з метою перевірки стану розслідування в зазначеному кримінальному провадженні ГСУ Нацполіції призначено службове розслідування.

Як відомо, Печерський райсуд Києва спростував інформацію про зняття арешту з коштів сина екс-президента Віктора Януковича, зазначаючи, що в жодних документах, наданих суду органом досудового розслідування, прізвище Олександра Януковича не вказувалося.