Ірина Луценко: З «Укроборонпрому» потрібно зняти частину таємниць

By | 20.03.2019

Представник президента у Верховній Раді, нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила, що з діяльності державного концерну «Укроборонпром», щодо якого розгорнувся скандал з розкраданнями, потрібно частково зняти державну таємницю.

Таку думку вона висловила в ефірі телеканалу ZIK.

Йдеться, за словами Луценко, про зняття державної таємниці з окремих статей і розсекречення допустимих документів щодо забезпечення армії.

«Наприклад, як відбувається харчове забезпечення, як працюють інженерні та ремонтні війська. Така додаткова прозорість дозволить більш об’єктивно підійти до аналізу того, чи достатньо забезпечується армія», – зазначила нардеп.Луценко впевнена, що розсекречення допустимих документів оборонного сектору та прозорість аудиту «Укроборонпрому» дозволить суспільству краще зрозуміти механізм і зніме низку питань щодо забезпечення українських військових.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко доручив уряду провести у місячний термін публічний аудит «Укроборонпрому» і підприємств-учасників концерну із залученням міжнародних експертів й за його підсумками поінформувати громадськість.