Лещенко готовий позбутися недоторканності та подає позов на САП

By | 16.05.2019

 Нардеп Сергій Лещенко закликав генпрокурора внести на нього подання до парламенту на зняття депутатської недоторканності.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у відповідь на інформацію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про порушену відносно нього кримінальну справу.

"Історія повторюється, але тепер у вигляді трагіфарсу. Два дні тому горе-прокурор Луценко обіцяв мені підозру за справу Манафорта. Сьогодні він оголошує про відкриття кримінальної справи… за отримання хабара у вигляді квартири. Мені вже самому цікаво, куди далі заведе його фантазія", — написав Лещенко.

"Я повторно закликаю Луценка — негайно вносить подання до парламенту про зняття з мене депутатської недоторканності. Обирайте самі, по якій справі — по Манафорту, по квартирі, за незаконну критику генпрокурора або його кума і начальника Порошенка", — додав нардеп.

Він зазначив, що сам готовий голосувати за зняття з себе недоторканності. Водночас історія з квартирою, на переконання нардепа, закінчилася два роки тому рішенням суду, а також закриттям провадження самою прокуратурою за статтею "відсутність події злочину".

Крім того, він заявив, що подає позов на САП про захист честі та гідності, зазначає Укрінформ.

Раніше у САП заявили, що порушили кримінальну справу стосовно нардепа Лещенка за фактом можливого отримання хабара на купівлю квартири.