Микола Азаров: Канцлер Австрії підтримує європейські прагнення України

By | 09.11.2010

Федеральний канцлер Республіки Австрія підтримує План дій України із запровадження безвізового режиму та створення зони вільної торгівлі  між Україною та ЄС.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров журналістам вчора у Відні, коментуючи результати свого робочого візиту до Австрії і участі в 7-у засіданні Віденського економічного форуму (ВЕФ).

«Під час зустрічі з Федеральним канцлером Республіки Австрія Вернером Файманном ми звернули увагу на підготовку до саміту «Україна — ЄС», котрий відбудеться 22 листопада у Брюсселі, й він підтвердив  свою позицію стосовно підтримки Плану дій з надання безвізового режиму,  а також Угоди щодо вільної торгівлі  між Україною та ЄС», — повідомив Микола Азаров.

«ВЕФ – це дуже хороший майданчик, де можна конкретно обговорювати проблеми України, на відміну від таких форумів, як в Давосі, де більше уваги привертає міжнародна політика й економіка, але меншою мірою обговорюються проблеми конкретних країн», — зазначив Глава Уряду.

Микола Азаров також відзначив, що австрійського канцлера зацікавила його пропозиція щодо спільного будівництва автомобільної дороги Чоп – Львів.

«Ми також запропонували Австрії виступити в ЄС з пропозицією створення такого транспортного коридору, — зазначив Прем’єр-міністр. – Тим більше, що зараз формується бюджет Євросоюзу на наступні роки, а цей напрямок добре вкладається у програму розвитку європейських транспортних коридорів».

Глава українського Уряду зазначив, що у разі реалізації такого проекту в Україні збільшиться кількість туристів, а також посиляться транспортні та транзитні потоки.

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости: