Микола Азаров привітав Прем’єра Китаю з 61-ю річницею проголошення Китайської Народної Республіки

By | 03.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 1 жовтня привітав Прем’єра Державної Ради Китайської Народної Республіки Вень Цзябао з 61-ю річницею проголошення Китайської Народної Республіки.

«Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю Вас з 61-ю річницею проголошення Китайської Народної Республіки», — відзначив Микола Азаров у вітальній телеграмі.

За його словами, за минулі роки китайський народ досяг надзвичайних успіхів у всіх сферах життя – в економіці, сільському господарстві, промисловості, освоєнні космосу, спорті, житловому будівництві: «Нині КНР – впливова держава, що робить великий внесок у забезпечення міжнародної стабільності. Ми в Україні щиро раді успіхам дружнього Китаю в просуванні шляхом реформ і модернізації».

Прем’єр-міністр України підкреслив, що сьогодні наші країни упевнено рухаються шляхом дружби, взаєморозуміння, довіри та взаємовигідного партнерства. За його словами, динамічно розвивається політична, економічна та гуманітарна взаємодія, яка зміцнює фундамент дружніх зв’язків і приносить практичну користь громадянам наших держав. «Обопільна довіра, що поглиблюється, дає можливість успішно налагоджувати довгострокові партнерські відносини, розвивати торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво», — відзначив Глава українського Уряду.

Микола Азаров переконаний, що відчутного імпульсу українсько-китайським відносинам надасть інтенсифікація діалогу на рівні вищого керівництва органів виконавчої влади двох країн, яка суттєво розширить практичну складову нашої співпраці та значно підвищить ефективність міждержавного діалогу. «У цьому зв’язку хотів би наголосити, що Уряд України і в подальшому вживатиме цілеспрямованих заходів з метою максимально ефективної реалізації наявного потенціалу українсько-китайського співробітництва», — заявив Прем’єр-міністр України.

Микола Азаров побажав своєму китайському колезі наснаги та великих успіхів у високій державницькій діяльності, а китайському народові – миру, благополуччя та процвітання.

Источник: Правительственный портал