Микола Азаров: Результати виборів свідчать про довіру народу до влади

By | 03.11.2010

Вибори до місцевих органів влади відбулися спокійно та демократично, мільйони громадян змогли проголосувати за того кандидата або політичну силу, які найбільше імпонували їхнім поглядам.Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

«Результати виборів свідчать про те, що у своїй більшості народ довіряє владі: Президенту України, Уряду, правлячій Партії регіонів. У нашій політиці народ бачить надію на майбутнє. Це велика довіра і водночас велика відповідальність», — заявив Глава Уряду. При цьому він висловив слова подяки всім тим, хто готував ці вибори та брав участь у роботі виборчих комісій.

За словами Прем’єр-міністра, про нову, позитивну політичну атмосферу в країні яскраво свідчить те, що народилася нова традиція: кандидат, який завдяки прозорості виборів та паралельному підрахунку голосів знає, що програв, ще до офіційного оголошення підсумків виборів цивілізовано вітає свого суперника: «Так, наприклад, зробив кандидат від Партії регіонів у Запоріжжі. Це паростки нової політичної культури. Ми нарешті продемонстрували, що вибори – це не війна, а змагання програм і особистостей».

Микола Азаров відзначив, що під час місцевих виборів конфліктні ситуації були поодинокими і насамперед були спричинені надмірною заполітизованістю і зіткненням особистих амбіцій. «Проте, як вирішать виборчі комісії, так тому і бути. А для тих, хто не задоволений результатами, є абсолютно всі можливості оскаржити їх у суді – хай звертаються до суду», — зазначив Глава Уряду.

Источник: Правительственный портал