Микола Азаров: Результати виборів свідчать про підтримку політики Президента й Уряду

By | 01.11.2010

Результати виборів до місцевих органів влади свідчать про те, що громадяни України підтримують політику Президента України та Уряду.

Про це повідомив глава Партії регіонів, Прем’єр-міністр України Микола Азаров у прес-центрі центрального штабу Партії регіонів.

Прем’єр-міністр підкреслив, що півроку, які пройшли після виборів Президента, термін ще недостатній для того, щоб відчути всі серйозні зміни, які відбуваються у країні. «Люди довіряють політиці і Президента, і Уряду, довіряють політиці коаліції. Це найголовніший результат цих виборів», — підкреслив Микола Азаров. При цьому він додав, що результати екзит-полів приблизно відповідають останнім соцопитуванням, які проводилися за тиждень до виборів.

У той же час Микола Азаров підкреслив, що Уряд працюватиме з усіма конструктивно налаштованими представниками політичних сил, які перемогли на виборах до місцевих органів влади. «Звичайно, десь проголосували за мера від іншої політичної партії, десь перемогли наші опоненти, в якійсь області Партія регіонів знаходиться не на першому місці, але не це найголовніше. Найголовніше те, що вибори пройшли чесно, демократично, і це дуже серйозний капітал на майбутнє», — констатував Микола Азаров.

Разом з тим глава Партії регіонів підкреслив, що результати екзит-полу свідчать про те, що його політична сила зміцнила свої позиції в центральному регіоні країни і не втратила — в західних. «Партія регіонів у центральних областях зміцнила свої позиції, і це дуже тішить. Вона не втратила їх у західних регіонах. Це теж дуже відрадно», — сказав Прем’єр-міністр.

До того ж Микола Азаров зазначив, що для Уряду надзвичайно важлива думка кожного спостерігача на виборах до місцевих органів влади.

Источник: Правительственный портал