Микола Азаров: У понеділок Уряд внесе в Раду остаточно відредагований проект Податкового кодексу

By | 18.09.2010

У понеділок Кабінет Міністрів внесе редакційні правки у схвалений у п’ятницю, 17 вересня, на розширеному засіданні Уряду проект Податкового кодексу і передасть його в Парламент.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров у програмі «Велика політика» на телеканалі Інтер.

Зокрема, Прем’єр-міністр підкреслив, що інформація, яка з’явилася в деяких ЗМІ про те, що Уряд не затвердив проект Податкового кодексу, не відповідає дійсності. «Він був прийнятий за основу, як і належить приймати будь-який документ. Разом з тим, після засідання Кабінету Міністрів, у суботу-неділю працюватиме вже редакційна комісія у складі Міністра юстиції, Міністра фінансів, Міністра економіки, кількох віце-прем’єрів, які доопрацюють в редакційному плані текст цього документа. У понеділок ми розглянемо і заслухаємо те, що редакційна група доповість нам, і остаточно приймемо і відправимо документ до Верховної Ради», — підкреслив Прем’єр-міністр, додавши, що проект Податкового кодексу містить більш як 500 сторінок.

Крім того, Прем’єр-міністр підкреслив, що Кабінет Міністрів залишається відкритим для критики і внесення пропозицій і вдосконалень у ході розгляду проекту в Парламенті.

Источник: Правительственный портал