Микола Азаров: Закон про підвищення соцстандартів дозволив посилити споживчий попит

By | 23.09.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що реалізація Закону про підвищення соціальних стандартів дозволила посилити споживчий попит, що, в свою чергу, позитивно вплинуло на відновлення економіки.

Про це Глава Уряду заявив під час програми «Іспит для влади» в ефірі Першого національного телеканалу.

Микола Азаров зазначив, що на момент розгляду Закону про соцстандарти у парламенті лунали гучні заяви деяких політичних сил про те, що його прийняття призведе до цілковитої руйнації економіки та фінансової системи держави.

«Закон вступив в силу, з 1 травня ми його реалізували в повному обсязі… Ми брали на себе відповідальність за реалізацію цього закону? Так. І час підтвердив, що ми правильно зробили. Реалізація цього закону дозволила нам посилити споживчий попит, позитивні тенденції на ринку і пожвавити економіку, і ми це з вами спостерігаємо», — наголосив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров зазначив, що Уряду непритаманна демагогія, натомість кожна його заява підтверджена реальними результатами. «Ми робимо Податковий кодекс не заради виборів. Ми його робимо задля розвитку економіки. Ми беремо на себе відповідальність».

Источник: Правительственный портал