Микола Азаров запросив Прем’єр-міністра Естонії найближчим часом відвідати з візитом Україну

By | 06.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запросив Прем’єр-міністра Естонії Андруса Ансіпа найближчим часом відвідати з візитом Україну.

Про це Глава українського Уряду заявив на спільному брифінгу з Андрусом Ансіпом під час офіційного візиту до Естонської Республіки.

«Ми високо оцінюємо наші відносини з Естонією, під час переговорів ми торкнулися ряду питань, які мають взаємний інтерес… Дійсно, переговори не виявили ніяких протиріч і я запросив пана Прем’єр-міністра відвідати Україну з тим, щоб інтервал між нашими зустрічами не вимірювався роками та десятиліттями, а був набагато меншим», — наголосив Микола Азаров.

У свою чергу Прем’єр-міністр Естонії зазначив, що попередній візит Глави Уряду України до Естонії відбувся 14 років тому. «Сьогодні відбувся візит мого колеги, якого не було останні 14 років. Але це зовсім не означає, що наші двосторонні відносини не були гарними, Україна завжди була для Естонії надзвичайно важливим політичним, торговим і інвестиційним партнером», — наголосив Андрус Ансіп.

Источник: Правительственный портал