Микола Азаров: Заяви окремих політиків про нестабільність економічної ситуації в країні — нісенітниці

By | 25.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що заяви окремих політиків про нестабільність економічної ситуації в країні абсолютно не відповідають дійсності.

Про це Глава Уряду повідомив сьогодні на брифінгу.

«Останнім часом доводиться чути багато усілякої нісенітниці щодо економічної ситуації в країні. Кожен, у кого хороший зір, бачить, що відбувається в країні і може сам відповісти на ці питання», — наголосив Микола Азаров. Він заявив, що Україна виходить з кризи, відновлюються робочі місця, зростають обсяги виробництва.

Прем’єр-міністр зазначив, що відповідними заявами політики намагаються внести руйнівний хаос та створити панічні настрої в країні. «Говориться про якусь необґрунтовану емісію, про те, що нібито якийсь економічний провал в країні – це повна маячня, нісенітниця і я б назвав це все словом абсурд», — підкреслив Глава Уряду.

«Так, проблем в країні багато. На жаль, проблем таких, які за один день не вирішиш, але не бачити того, що ці проблеми крок за кроком вирішуються, не можна», — зауважив Микола Азаров та додав, що вже наступної неділі люди на місцевих виборах висловлять свою думку відносно змін, що відбуваються в країні.

Источник: Правительственный портал