Нардепи про боротьбу з корупцією: Вона триває, але хочеться результату

By | 07.12.2018

Не всі народні депутати бачать результат боротьби з корупцією в Україні. Разом з тим, деякі з них при цьому покладають надію на Антикорупційний суд, який скоро має запрацювати.

Свої думки з цього приводу народні обранці висловили в коментарях журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Депутат Леонід Ємець (фракція «Народний фронт») вважає, що те, наскільки ефективною є боротьба з корупцією, кожен громадянин може «відчути на власній шкурі».

«Я думаю, що там питання не в кількості, а в якості. Вона (корупція – ред.) переплила з одних аспектів в інші. Якщо патрульна поліція перестала брати хабарі, і це правда, то в якихось інших аспектах корупція навіть збільшилася… Очевидно, що боротьба с корупцією триває, але нам би хотілось не боротьби як такої, а перемоги, результату. Сподіваюся, що Антикорупційний суд, який має запрацювати, має дати нам все-таки перемогу, а не боротьбу», – заявив він.Його колега Олексій Гончаренко (фракція «Блок Петра Порошенка») переконаний, що позитивні зміни є, а сигнал, що «все погано і стає гірше», медіа розганяють.

«Я бачу зміни, я бачу боротьбу з корупцією», – сказав парламентарій.

На думку нардеп Сергія Тарути, корупція в України пронизала усі коридори влади.

«Що треба зробити, щоб корупції не було? Треба убрати повноваження у чиновників відносно ресурсів, передати повноваження на місця, переходити на електронне управління. З комп’ютером не домовишся… Раніше судова система була під Януковичем і Портновим, зараз всі судова система – під Порошенком і Філатовим. Ще гірше стало, ніж було. У нас абсолютна безкарність, нікого не карають за реальну корупцію», – вважає депутат.

Нагадаємо, за результатами опитування, половина українців вважає боротьбу з корупцією неуспішною.