Парубій на японському флагмані: Наш спільний ворог – путінська Росія. ФОТО

By | 28.02.2017

Розпочався мій робочий візит до Японії. У перший день – на запрошення командування Морських сил Самооборони Японії відвідав морську базу у місті Йокоску і корабель «Терудзукі».

Хоч Японія і далеко від України, але ми маємо багато речей, які нас об’єднують, зокрема і спільний ворог – глобальна загроза всього вільного світу – путінська Росія.

На борту флагмана Морських сил Японії – корабля «Терудзукі», обговорили з віце-адміралом Кадзукі Ямасітою – головнокомандувачем Морськими силами Самооборони Японії, питання військової співпраці. Для наших японських союзників важливий досвід, який здобули українські Збройні сили у гібридній війні з російським імперіалістом.
Я переконаний, що зовсім скоро посилиться співпраця та обмін досвідом між Морськими силами Самооборони Японії та Військово-морськими силами України.

Читайте також: День українських ВМС: як відзначали й про що забули

Після екскурсії флагманом «Терудзукі» японські колеги провели нам екскурсію на кораблі, який зараз перетворений на музей – «Мікаса». Легендарний бойовий броненосець – «Мікаса» був флагманом японського флоту у 1904-1905 роках, коли японські самураї на морі знищили російський імперський флот.

Андрій ПАРУБІЙ