Передвиборча кампанія: Ляшко найактивніший, Тимошенко й Порошенко наздоганяють

By | 31.10.2018

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко лідирує за активністю роботи з потенційними виборцями в регіонах.

Про це під час прес-конференції заявив аналітик громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Клюжев, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За оцінками спостерігачів «ОПОРИ» найбільш активні виборчі кампанії почали Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко та Андрій Садовий.

«Йдеться про присутність на телебаченні, в ЗМІ, банерах та участь у вуличних акціях. За нашими підрахунками, за вересень-жовтень цього року найбільше зустрічей мав Олег Ляшко. Він провів 16 візитів в 13 регіонів України. Олександр Шевченко, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко мали меншу інтенсивність регіональних поїздок», – розповів Клюжев.

За його словами, серед інструментів передвиборчої активності домінують партійні зустрічі, прес-конференції та вуличні акції. До того ж, каже експерт, не гребують майбутні кандидати і благодійними акціями у якості передвиборчої кампанії.

«Ми закликаємо потенційних кандидатів не використовувати благодійні заходи для своїх політичних амбіцій», – зазначив Клюжев.

Лідером за увагою майбутніх кандидатів у президенти є Черкаська область. Пасуть задніх поки що Луганська та Донецька області.

Нагадаємо, комунальні служби Києва повідомили, що восени 2019 року, напередодні парламентських виборів, почнеться капітальний ремонт Майдану Незалежності, який триватиме два роки.