Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв наказав керівникам профільних відомств негайно вирішити питання з опаленням об’єктів соціальної сфери та житлового фонду

By | 08.10.2010

Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв наказав керівникам місцевих та центральних профільних відомств до 9 жовтня вирішити питання з опаленням об’єктів соціальної сфери та житлового фонду.

В разі несвоєчасного виконання наказу Перший віце-прем’єр-міністр повідомив, що до керівників застосовуватимуться адміністративні заходи, в тому числі – звільнення. «Якщо протягом двох днів опалення не з’явиться не тільки в дитячих садочках, школах та лікарнях, а й в житлових будинках, керівники будуть суворо покарані. Не виключаю, що будуть звільнення», — сказав Перший віце-прем’єр-міністр. Нагадаємо, що з огляду на різке зниження температури Кабінет Міністрів України розпорядився невідкладно розпочати в Україні опалювальний сезон. Відповідне доручення 5 жовтня дав Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв. Згідно з дорученням, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також Мінжитлокомунгоспу, Мінпаливенерго, Мінрегіонбуду, Міністерству освіти та науки, Міністерству охорони здоров’я та НАК «Нафтогаз України», а також іншим керівникам центральних органів виконавчої влади доручалось розпочати опалювальний сезон у житловому фонді і, в першу чергу, на об’єктах соціальної сфери – дитячих садках, школах і закладах охорони здоров’я, та забезпечити його стабільне проходження.

Источник: Правительственный портал