Порошенковский прихвостень Самардак, что разорил Яворовский район, намылился в Раду: под шумок стать князьком

By | 16.07.2019

Тут на 122 виборчому окрузі зафіксована чи не найбільша кількість кандидатів у народні депутати – аж 20! Що не могло не привернути увагу. Адже з економічної точки зору – це досить депресивний район: фінансування майже немає, дороги відсутні, послуги за газ та комірне більші ніж у столиці. Чому ж тоді цей округ так манить кандидатів?

Про це пише ПолітРада

Причина досить банальна, особливо після ознайомлення з переліком кандидатів. Переважна більшість – це місцеві чиновники, яких призначили за часів президентства Порошенко і, які відзначилися на своїх посадах десятками корупційних скандалів. Практично кожен відповідав за схеми розкрадання місцевого бюджету, відмивання коштів, контрабанду. І зараз кожен намагається врятувати свою шкуру від невідворотного тюремного строку.

Тому не дивно, що першим претендентом на депутатський мандат та можливу недоторканність з боку правосуддя став очільник Яворівської РДА Ігор Самардак. На посаду керівника району маловідомого бізнесмена призначив Порошенко у вересні 2018 року. І за досить короткий час своєї кар’єри чиновника він встиг відзначитися низкою скандалів. Але про все по черзі.