Пояснення Порошенка щодо зростання доходів за рахунок сліпого трасту є неправдою – експерт

By | 08.11.2018

Експерт Олександр Охріменко заявив, що чинний президент Петро Порошенко намагається представити збільшення своїх доходів за час перебування на посаді президента як результат роботи сліпого трасту.

Таке пояснення Порошенка стосовно збільшення його доходів є фікцією, зазначив експерт в коментарі для golos.ua.

«Це збільшення його доходів здійснюється завдяки процедурі їх відбілювання. З формальної точки зору Порошенко намагається представити збільшення своїх доходів, як сліпий траст, який виплачує йому високі дивіденди, і що це зростання від нього не залежить», – пояснив Охріменко.

Експерт вважає, що грошей, які Порошенко заробляє на посаді президента, оскільки офіційно вважається, що президент живе на одну зарплату, не вистачить для того, щоб покрити всі його витрати.

На думку Охріменка, питання про те, що буде з доходами Порошенка безпосередньо залежить від того, хто стане наступним президентом.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко зустрівся з віце-президентом Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, з яким обговорив, зокрема, стан реалізації Кредитної угоди між Україною і Євросоюзом щодо четвертої програми макрофінансової допомоги Україні.