Прем’єр-міністр України відкрив залізничний рух на Дарницькому залізнично-автомобільному мостовому переході у Києві

By | 27.09.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив залізничний рух на Дарницькому залізнично-автомобільному мостовому переході у Києві.

«За чотири місяці колектив залізничників, будівельників, мостовиків показав, що можна вирішувати успішно досить непрості завдання. І тому це наша з вами невелика, але перемога. Я упевнений, що ми досягнемо того, що вже у 2011 році міст запрацює на повну силу і вирішить багато проблем у транспортному сполученні в Києві», — підкреслив Прем’єр-міністр. За його словами, до кінця року буде відкрито автомобільний рух з правого на лівий берег, а в 2011 році рух буде відкрито в обох напрямках.

Микола Азаров відзначив, що Україна почала реалізовувати ряд серйозних інфраструктурних проектів, мета яких — кардинально підвищити рівень життя. «У нас ні у кого не має бути жодних сумнівів — країна налаштована на серйозний марш, на серйозний рух уперед, на оновлення. І ось це лише невеликий приклад того, що можна зробити, і що буде зроблено», — запевнив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр задоволений співпрацею між Урядом та столичною владою при будівництві мостового переходу. «Коли влада працює – вона може вирішувати будь-які складні проблеми. Підкреслюю, будь-які складні проблеми. Немає ніяких нездоланних труднощів. Потрібно просто брати на себе відповідальність і приймати правильні рішення», — наголосив він.

Одночасно із залізничною частиною мостового переходу будується і автомобільно-мостовий перехід із 6-смуговою проїжджою частиною. Пропускна спроможність нового мосту доходитиме до 35 тисяч автомобілів на добу, і дозволить вирішити проблеми автомобільного сполучення між лівим і правим берегом столиці.

Источник: Правительственный портал