Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар

By | 21.11.2018

У вівторок, 20 листопада, на сторінці в соціальній мережі Instagram відомого українського артиста балету Сергія Полуніна з’явився допис, присвячений президенту Росії Володимиру Путіну.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Громадське.

“Ніхто не заслуговує на те, щоб до нього ставилися погано і несправедливо”, йдеться у дописі Полуніна.

Також зазначається, що коли 29-річний танцівник був дитиною, то він бачив у Володимиру Путіні світло, яке начебто бачить і донині.

“Володимира я завжди буду захищати своєю енергією та любов’ю…”, — йдеться пості, який вже набрав більше 8,5 тисяч “вподобайок” у Instagram.

Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар

Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар Скандал із фото Путіна: український танцівник Полунін дав перший коментар

Громадське спочатку звернулося за коментарем до Сергія Полуніна за контактами, які мала редакція, але той різко відповів, що нічого про даний випадок не знає, оскільки, як виявилося згодом, співрозмовник був тезкою танцюриста та працював у Донецькому театрі опери і балету.

Громадське звернулося до менеджерів “справжнього” Сергія Полуніна та очікує на коментар про те, чи дійсно запрошений соліст Баварського державного балету у Мюнхені особисто написав пост, у якому “освідчився у коханні” Путіну.

Нагадаємо, Сергій Полунін знявся у відвертій фотосесії з голлівудською зіркою Памелою Андерсон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.