У мерії Дніпра – масштабні обшуки через міст, за який сперечалися Філатов і Зеленський: деталі

By | 13.09.2019

У міській раді Дніпра правоохоронці від ранку проводять обшуки. Найімовірніше, їх візит пов’язаний із розкраданням бюджетних коштів, в тому числі під час капітального ремонту Центрального мосту.

Через цю переправу, до речі, у липні посперечалися президент Зеленський і мер Дніпра Борис Філатов. Тоді Філатов пообіцяв главі держави добровільно піти у відставку, якщо міст не відремонтують до 14 вересня. Мер Дніпра так поспішав виграти суперечку, що відкрив переправу на тиждень раніше.

Дивіться також: Силовики прийшли з обшуками до банку Порошенка у Києві: фото

Тепер же правоохоронці шукають у міській раді Дніпра докази розкрадання бюджетних коштів під час капремонту Центрального мосту міста. За інформацією низки місцевих ЗМІ, у цій справі вже навіть встигли вручити підозру заступнику Філатова – Михайлу Лисенку.

Як пише «Дніпроград«, обшуки, які проходять у будівлі мерії Дніпра є одними з наймасштабніших за каденцію Філатова. Відомо також, що правоохоронців намагалися не пускати в деякі частини будівлі міської ради.

Цікаво, що прокуратура Дніпропетровської області ще на початку серпня проводила слідчі дії на Центральному мосту. Тоді правоохоронці вилучили зразки бетону і направили їх експерту для дослідження.


Фото, зроблене на мосту під час слідчих дій/ пресслужба прокуратури

За словами директора Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталія Кулика, обшуки проводить СБУ спільно з працівниками прокуратури.