У Саакашвілі вимагають допиту Порошенка

By | 12.03.2018

Сторона захисту лідера політичної партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі подала клопотання про виклик до суду президента Петра Порошенка у справі щодо позбавлення громадянства України.

Про це розповів адвокат Руслан Чорнолуцький в ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, позбавлення Саакашвілі українського громадянства буде розглянуто по суті у Верховному Суді України 16 березня.

«Ми заявили близько 20 клопотань щодо витребування доказів, у тому числі виклику президента України Петра Порошенка до суду як свідка. Також подали клопотання щодо його (Порошенка – ред.) особистої участі в судовому процесі», – зазначив адвокат.

Чорнолуцький також заявив, що влада навмисно затягує розгляд позовів щодо видворення Саакашвілі з України, яке відбулося 12 лютого.

«Уже минув місяць, як ми подали позов щодо незаконних дій, а дата судового засідання не призначена. Коли владі треба було прискорити розгляд справ по Державній міграційній службі, то вони призначали засідання суду щотижня для того, щоб прискорити прийняття рішення. Така ж ситуація з касаційною скаргою на дії ДМС», – зауважив він.

Нагадаємо, лідер «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі раніше розповів, що з України його видворяла особиста охорона президента Петра Порошенка.