У Європі почалися військові навчання США з протидії російській агресії

By | 15.05.2019

Європейське командування збройних сил США (USEUCOM) початоло в Європі серію військових навчань для стримування російської агресії та підтримки стабільної і безпечної Європи.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на опубліковану заяву на сайті командування.

Згідно з повідомленням, серія навчань почалася 10 травня з військових тренувань Immediate Response (“Негайну відповідь”) в Хорватії, Угорщини та Словенії.

Ці навчання за свободу пересування стануть першими з шести давно запланованих навчань командування, які пройдуть в Європі з травня по вересень 2019 року.

Інші вчення завершаться у вересні відбудуться як у країнах-членах НАТО Болгарії, Німеччини, Ісландії, Італії та Румунії, так і в країнах-партнерах Грузії та Україні.

Мета серії військових навчань – “створення підготовлених спільних сил, готових виконувати повний спектр військових завдань”, сказав американський генерал-майор Джон Хілі.

“Це погоджено з нашими союзниками і партнерами для захисту національних інтересів США, стримування російської агресії та підтримки стабільної і безпечної Європи”, – додав він.

Нагадаємо, в Україні почнуть діяти військові стандарти НАТО. НАТО розглядає стандартизацію як один з основних факторів для вдосконалення взаємовідносин між військами і силами НАТО і країнами-партнерами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.