В Україні розповіли, як все погано з Кримським мостом, і назвали головні проблеми

By | 11.01.2019

Численні порушення під час будівництва Керченського мосту зробили конструкцію споруди дуже ненадійною, що вилилося у величезні проблеми для окупантів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі ObozTV зробив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, посилаючись на аналіз супутникових знімків мосту.

Він зазначив, що заяви будівельників про міцність мосту і стійкість його навіть до будь-яких землетрусів не відповідають дійсності.

“Насправді конструкція мосту не така, як зазначають російські фахівці. Він зараз у спокійному стані рухається, коли немає землетрусів”, – заявив Черниш.

 Міністр розповів, що зараз можна спостерігати, як одні частини мосту піднімаються вгору, інші рухаються вниз. 
“Це пов’язане із тим, що, по-перше, в такому місці збудовано, по-друге, через конструкцію. За рахунок супутникових знімків із різних кутів ми бачимо, що різні частини мосту рухаються у різні боки. Створюється напруга для полотна, по якому рухаються автомобілі”, – пояснив міністр.

Чиновник також звернув увагу на те, що росіяни ніяк не можуть запустити залізничне сполучення мостом, терміни його постійно переносяться.

“Ми констатували безліч порушень міжнародно визнаних практик під час будівництва. Це просто бутафорський пропагандистський проект, який несе загрозу і для тих, хто рухається по мосту, і для судноплавства”, – підкреслив Черниш.

Нагадаємо, під час незаконного будівництва Кримського моста проектувальники опустили автомобільну дорогу до рівня води, її буде заливати під час шторму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.