Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков відвідав з робочим візитом Республіку Корея

By | 02.11.2010

Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков відвідав з робочим візитом Республіку Корея, де провів переговори з керівництвом компанії «Хюндай Корпорейшн» з питань стратегічної співпраці.

У ході візиту Борис Колесніков ознайомився зі структурою і діяльністю компанії. Віце-прем’єр-міністр поінформував керівництво компанії про плани Уряду щодо модернізації української економіки, короткострокових і довгострокових перспектив її розвитку.

Сторони висловили взаємне порозуміння щодо співробітництва. Насамперед, йдеться про постачання шести швидкісних поїздів корейського виробництва для потреб України під час проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Використання швидкісних поїздів, які можуть розвивати швидкість до 180 км на годину, дозволить на третину скоротити час пересування між містами, що приймають Євро-2012.

До початку чемпіонату передбачається постачання шести поїздів і ще чотири поїзди можуть бути закуплені до кінця 2012 року. Зокрема, українська сторона очікує певне поліпшення умов кредиту, який надає Корея на закупівлю, і очікується, що на початку грудня поточного року контракт між «Укрзалізницею» і «Хюндай Корпорейшн» буде підписаний, після чого громадяни України зможуть повною мірою відчути всі зручності і високий рівень обслуговування.

«Хюндай — єдина компанія в світі, яка пообіцяла зробити для нас шість поїздів за 16 місяців. Інші компанії в цей термін можуть видати максимум два потяги», — зазначив Борис Колесніков.

Також у ході переговорів обговорювалася можливість створення спільного підприємства з виробництва поїздів на одному з українських підприємств.

Крім цього, в рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністр обговорив можливості співпраці в суднобудуванні, енергетиці, інформаційних технологіях і автопромі.

За результатами робочого візиту підписано протокол.

Источник: Правительственный портал