Володимир Сівкович: Спільними зусиллями державних органів влади Київміськбуд повернуто у власність громади Києва

By | 08.10.2010

Міжвідомча комісія з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Сівковича разом із Першим заступником Голови Київської міськдержадміністрації Олександром Поповим та спільно з членами комісії взяли під чіткий контроль ситуацію, яка склалася навколо ВАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд», та вжили всіх можливих заходів щодо захисту інтересів громади міста Києва.

На виконання доручення Міжвідомчої комісії керівництвом КМДА спільно з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, МВС та МНС були вжиті заходи щодо забезпечення 5 жовтня 2010 року умов проведення позачергових загальних зборів акціонерів Компанії, скликаних за ініціативою Київської міської ради. Також Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку забезпечила контроль за реєстрацією акціонерів, які взяли участь у позачергових загальних зборах Компанії.

Відповідно до звернення Міжвідомчої комісії, співробітниками МВС та МНС було забезпечено охорону громадського порядку під час проведення позачергових загальних зборів акціонерів Компанії та здійснено перевірку приміщення, в якому відбулися позачергові збори, на предмет безпеки життя і здоров’я організаторів та учасників заходу.

Київській міськдержадміністрації, МВС, Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку, Держкомпідприємництву, ДПА та Мін’юсту Міжвідомчою комісією дано доручення, в межах компетенції, забезпечити виконання рішень позачергових загальних зборів акціонерів Компанії «Київміськбуд».

Источник: Правительственный портал