13-14 жовтня Прем’єр-міністр України відвідає Брюссель, де проведе переговори щодо євроінтеграції України

By | 06.10.2010

13-14 жовтня Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідає Брюссель, де проведе переговори стосовно європейської інтеграції України.

Про це Глава Уряду заявив на спільному брифінгу з Прем’єр-міністром Фінляндії Марі Ківініємі, перебуваючи з офіційним візитом у Фінляндській Республіці.

«13-14 числа відбудеться мій візит до Брюсселю, де ми обговоримо ці питання», — наголосив Прем’єр-міністр України.

Микола Азаров підкреслив, що Україна зацікавлена у найближчій перспективі стати членом ЄС. За словами Прем’єр-міністра України, наша держава прийняла Закон про основи внутрішньої та зовнішньої політики, в якому чітко передбачено євроінтеграційні прагнення України.

Глава Уряду також підкреслив, що 22 листопада у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС. «Ми робимо все можливе для того, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана у найкоротші строки, і нам потрібна підтримка не тільки керівництва ЄС, але й усіх членів Європейського Союзу», — сказав Прем’єр-міністр України. При цьому Микола Азаров додав, що в ході переговорів з Прем’єр-міністром Фінляндії докладно розповів їй про хід переговорного процесу з цього питання.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *