Андрій Клюєв: Ми запрошуємо країни СНД активніше інвестувати в Україну

By | 19.09.2010

На 47-му засіданні Економічної ради Співдружності Незалежних Держав українська делегація запропонувала своїм партнерам активніше інвестувати в Україну, — заявив в інтерв’ю журналістам Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв, який очолював на засіданні українську делегацію.

«У нас багато вигідних інвестиційних пропозицій, наприклад, в рамках Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012-го року. Тому ми плануємо провести інвестиційний форум, на який запросимо представників національних інвестиційних агентств, зацікавлених міністерств і відомств, регіонів і ділових кіл країн СНД», — повідомив він.

Крім цього Андрій Клюєв нагадав, що під час неформальної зустрічі глав держав СНД у липні в Ялті, Президент України Віктор Янукович запропонував нашим партнерам взяти участь у розвитку транспортної інфраструктури, будівництві та реконструкції стадіонів, готелів та інших проектах. Президент України також запросив держави СНД взяти участь в реалізації інвестиційних проектів в Автономній Республіці Крим, додав Перший віце-прем’єр-міністр України.

Андрій Клюєв також нагадав, що ці питання обговорювалися під час проведення Першого міжнародного інвестиційного форуму в Ялті в липні цього року — Україна запропонувала щорічно проводити міжнародні «Ялтинські ділові зустрічі». В даний час ведеться підготовка відповідних регламентних документів, додав Перший віце-прем’єр-міністр України.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *