Борис Колесніков: Уряд планує запровадити програму відеолекцій в мережі Інтернет

By | 05.11.2010

Уряд планує запровадити програму відеолекцій в мережі Інтернет для учнів та студентів.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков під час зустрічі з генеральним директором корпорації «Майкрософт» Стівом Баллмером.

Борис Колесніков зазначив, що зараз Уряд вже впритул підійшов до вирішення проблеми ІТ в освіті. Так, на меті, за словами Віце-прем’єр-міністра, у найближчі 12-18 місяців зробити доступ в мережі Інтернет до будь-якого підручника в електронній формі.

Борис Колесніков зауважив, що після виконання цієї програми планується запровадити лекції «наживо», коли в мережі Інтернет буде викладено лекції з предметів і учні зможуть використати цей матеріал.

«Ми маємо виконати цю програму. Це дає можливість будь-якому школяру чи студенту, який пропустив з певних причин заняття, або не зрозумів матеріалу, завжди повернутися до нього», — наголосив Віце-прем’єр-міністр та додав, що за пріоритетами для Уряду це найголовніша сфера співпраці з «Майкрософтом».

У свою чергу генеральний директор корпорації «Майкрософт» Стів Баллмер зазначив, що корпорація зацікавлена у співпраці з представниками українського Уряду щодо питань цифрового контенту та більш широких освітніх програм.

«Розроблена Урядом програма є дуже важливою і у глобальних масштабах, якщо говорити про електронний контент. Ми забезпечимо всебічну підтримку зі сторони «Майкрософту» наших експертів не лише в Україні, а й в усьому світі», — наголосив Стів Баллмер.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *