Микола Азаров: До кінця року буде здано в експлуатацію кілька важливих інфраструктурних об’єктів

By | 18.10.2010

Уряд до кінця року поставив завдання здати в експлуатацію низку першочергових інфраструктурних об’єктів, які за попередньої влади не будувалися.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив під час урочистого відкриття першої черги реконструкції лінії швидкісного трамваю від Великої Кільцевої дороги до вулиці Старовокзальної.

Зокрема, за словами Глави Уряду, до кінця року планується здати в експлуатацію Жулянський шляхопровід на Кільцевій дорозі, три станції Київського метрополітену, а також розв’язку на Московській площі. При цьому Микола Азаров зазначив, що до 28 жовтня заплановано відкрити прямий рух на Московській площі, яка, за його словами, мала запрацювати ще у 2008 році. «І так щороку ми нарощуватимемо і нарощуватимемо кількість об’єктів, дуже потрібних людям, і підемо вперед. Потрібна віра у свої сили, стабільність, і все у нас буде добре», — наголосив Глава Уряду.

Крім того, до кінця року, як пообіцяв Микола Азаров, також буде відкрито автомобільний рух з Правого на Лівий берег на Дарницькому автомобільно-залізничному мосту, а в першому півріччі 2011 року він буде повністю зданий в експлуатацію.

Микола Азаров також повідомив, що протягом цього року у країні збудовано 700 км доріг, в той час як у 2009 лише 7 км. «А прийде час, будемо будувати по 5-6 тис. км доріг на рік», — додав він.

Глава Уряду наголосив, що «країна нарешті зажила нормальним, стабільним, ритмічним робочим життям, де все підпорядковано інтересам економіки та зростанню добробуту населенню. Відновлення руху швидкісного трамваю, яке полегшить життя сотням тисяч людей — це тільки маленький крок». «Значить, ми можемо вирішувати серйозні глобальні завдання, і це по всій країні, а не лише у Києві. Багато таких завдань вирішується», — підкреслив він.

Микола Азаров також нагадав, що нещодавно було відкрито Центр ядерної медицини з використанням ПЕТ-технологій, а також залізничний рух на Дарницькому мості.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *