Микола Азаров: Місцеві вибори пройдуть чесно і демократично

By | 25.10.2010

Місцеві вибори пройдуть чесно і демократично.

Про це Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заявив на брифінгу під час відкриття руху новозбудованою естакадою і Гаванським мостом на Подільсько-Воскресенському мостовому переході у Києві.

«Президент і Уряд зробили ряд практичних кроків і ухвалили ряд рішень, які в цілому по країні позитивно сприятимуть тому, щоб вибори пройшли абсолютно чесно, демократично без будь-яких порушень в ході виборчої кампанії», — підкреслив Микола Азаров. Зокрема, він додав, що створені рівні умови для доступу усіх політичних сил до ЗМІ, заборонено перевірки ЗМІ, глави адміністрацій особисто відповідають за дотримання закону про вибори і демократичних норм, в країну запрошені міжнародні спостерігачі.

Прем’єр-міністр нагадав, що він доручив голові Державної податкової адміністрації та керівникам інших контролюючих органів взяти під особистий контроль виконання Постанови Верховної Ради України про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ в передвиборчий період 2010 року, яка забороняє перевіряти засоби масової інформації на період передвиборчої кампанії. Крім того, Уряд запросив міжнародних спостерігачів для здійснення моніторингу перебігу виборів до місцевих органів влади.

«Нинішня влада, як ніхто інший, зацікавлена у проведенні чесних і прозорих виборів. Саме такі вибори у нас і відбудуться», — наголосив Прем‘єр-міністр.

Глава Уряду зазначив, що він доручив Міністру юстиції Олександру Лавриновичу невідкладно вивчати випадки відмов організаціям політичних партій в реєстрації. «Я хотів би, щоб опозиція надала конкретні факти: в якій області, на якій дільниці їх не реєструють, а не займалася політичним популізмом», — підкреслив Микола Азаров. Але ніхто не може порушувати закон. Прем‘єр-міністр порадив представникам опозиції, якщо в них є конкретні факти відмови в реєстрації, звертатися до суду і вирішувати всі питання.

За його словами, усі заяви опозиції про недемократичність виборчого процесу пов’язані з тим, що вона розуміє свій програш на цих виборах. «Представники опозиції розуміють, що програли ці вибори. Після тих років хаосу,  який вони  влаштували в країні,  інакше бути не може», — підсумував Глава Уряду.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *