Микола Азаров: Національні проекти мають стати точками зростання економіки

By | 04.10.2010

Уряд розробив зміни до Державного бюджету 2010 року, які дозволять розпочати перший етап реалізації національних проектів: розробку техніко-економічних обґрунтувань.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду.

«Національні проекти мають стати точками зростання економіки та покращення стандартів якості життя громадян України», — наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що передбачаються кошти на забезпечення діяльності Державного агентства з управління національними проектами.

Один з найзначніших національних проектів – забезпечення продовольчої безпеки і зростання продуктивності сільськогосподарського виробництва. Як вже зазначалося, Уряд працює над створенням комплексу стимулів для збільшення валового виробництва сільськогосподарської продукції. Так, Микола Азаров зауважив, що на затвердження Уряду винесено порядок відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам частини вартості будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів і ферм.

Також, за словами Прем’єр-міністра, Уряд додатково перерозподілить 60 млн. грн. для виплати дотацій сільгоспвиробникам на посів цукрового буряку та льону-довгунця.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *