Микола Азаров: Наша зовнішня політика збалансована

By | 13.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає зовнішню політику збалансованою, направленою на співпрацю з Росією, ЄС та іншими західними країнами.

У зовнішній політиці Україна перш за все відстоює національні інтереси. Про це Глава Уряду заявив у Брюсселі на конференції «Україна: від кризи до зростання. Економіка, інвестиції, ринки».

«Наша зовнішня політика збалансована, вона не проросійська і не прозахідна, вона українська. Такою вона буде завжди, вона реалізовуватиме перш за все економічні інтереси нашої країни», — зазначив Микола Азаров. Зокрема, Микола Азаров підкреслив, що Україна однаково зацікавлена у дружних відносинах як з Росією, так і з Польщею. Як приклад, Глава Уряду зазначив, що нещодавно у нього відбулися робочі візити до Польщі, Естонії та Фінляндії, покращилися відносини з Російською Федерацією, створена атмосфера довіри між Україною та Росією.

При цьому Прем’єр-міністр зазначив, що головні інтереси нашої країни – модернізація країни, технологічний розвиток та запровадження інноваційних технологій у всіх сферах життєдіяльності.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *