Микола Азаров: Ніхто не давав права вирішувати господарські проблеми за рахунок зарплати людей

By | 24.09.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє про відповідальність місцевої влади за погашення заборгованості із заробітної плати.

На цьому Глава Уряду наголосив під час наради з питань соціально-економічного розвитку Одещини у ході його робочої поїздки до Одеської області.

«Хто дав підприємству право вирішувати свої господарські проблеми за рахунок працівників, за рахунок невиплати заробітної плати? Це ганебна практика. Куди дивиться прокурор, куди дивиться влада? Компромісів тут бути не може», — заявив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що місцева влада повинна вимагати, щоб власники підприємств, а тим більше комунальні та державні підприємства використовували будь-які інструменти фінансового оздоровлення, знаходили кредитні ресурси, знаходили замовлення, але не накопичували борги із зарплати.

На нараді Прем’єр-міністр України дав доручення міністерствам і відомствам щодо можливості надати замовлення окремим одеським підприємствам, які здатні за рахунок цього оздоровити фінансову ситуацію і розрахуватися з працівниками.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *