Микола Азаров підписав меморандум про співробітництво між Партією регіонів та групою «Прогресивний альянс соціалістів та демократів» Європарламенту

By | 14.10.2010

Голова Партії регіонів Микола Азаров та Голова політичної групи «Прогресивний альянс соціалістів та демократів» Мартін Шульц підписали меморандум про співробітництво.

«Ми почали переговори з партією соціалістів та демократів і сьогодні підписали таку угоду, хоча ми повинні були зробити це раніше. Наше співробітництво дозволить донести до Європейського парламенту реальну політичну спрямованість нашої партії і реальні дії. І наша взаємодія дозволить розвіяти деякі міфи, які нав’язуються у стінах Європарламенту», – підкреслив Микола Азаров.

Микола Азаров зазначив, що політика – це завжди боротьба, і Партія регіонів активно відстоюватиме переконання своїх однопартійців.

У свою чергу Мартін Шульц зазначив, що підписання угоди про співробітництво між Партією регіонів та «Прогресивним альянсом соціалістів та демократів» буде взаємовигідним для обох сторін. «Співробітництво між нашими політичними силами дозволить нам краще зрозуміти один одного та наблизить Україну до ЄС і ЄС до України. Для нас, соціалістів, звичайно важливо, щоб Україна стала частиною Європейського Союзу», – зазначив Мартін Шульц.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *