Микола Азаров: Прийняття нового закону про Кабінет Міністрів України зміцнить виконавчу гілку влади

By | 04.10.2010

Уряд на сьогоднішньому засіданні планує ухвалити проект Закону України «Про Кабінет Міністрів» — один з перших серед невідкладних документів у контексті приведення законодавства у відповідність із Конституцією 1996 року. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

За словами Глави Уряду, даним законопроектом відповідно до Конституції визначено організацію роботи, повноваження, порядок діяльності Кабінету Міністрів України. «Прийняття цього Закону дозволить зміцнити систему організації роботи виконавчої влади», — зазначив він. Микола Азаров повідомив, що відповідно до законопроекту, Уряд є вищим органом в системі органів виконавчої влади, він відповідальний перед Президентом України та підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України.

Крім того, Прем’єр-міністр висловив сподівання на оперативний розгляд першочергових документів у парламенті. «Водночас ми розраховуємо на відповідально-оперативну роботу Верховної Ради України, яка буде розглядати законопроекти, необхідні для конституційної організації державної влади, як невідкладні», — наголосив він.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *