Микола Азаров: Проведення виїзних ярмарків сільськогосподарських продуктів прибере ажіотаж

By | 19.09.2010

Проведення виїзних ярмарків сільськогосподарських продуктів разом з інтервенціями з Держрезерву, в разі необхідності, дозволить подолати ажіотаж, який спостерігається щодо деяких продуктів харчування та дозволить громадянам купувати продукти безпосередньо у виробників за цінами, набагато нижчими, ніж у торгівельних мережах.

На цьому наголосив Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання ярмарку сільськогосподарських продуктів у Печерському районі міста Києва.

«Нам потрібно, щоб населення заспокоїлося. Зараз на прикладі цього ярмарку видно, що черг немає. Картоплю можна купити по 3.50, гречку – по 8 гривень. Запасів всіх продуктів у нас більш, ніж достатньо. Незважаючи навіть на те, що врожай цього року зібрали менший, ніж торік. Нам не тільки самим вистачить, нам вистачить на допомогу Грузії, Вірменії та іншим країнам, які зараз звернулися до нас по допомогу», — підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив КМДА посилити роботу з організації та проведення ярмарків в усіх районах столиці, постійно розширювати асортимент та обсяги товарів.

Згідно з розпорядженням Уряду, у всіх районах Києва протягом трьох тижнів проходить 70 сезонних ярмарків сільськогосподарських продуктів.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *