Микола Азаров: У сфері охорони здоров’я Уряд здійснив справжній прорив

By | 20.10.2010

Завтра, 21 жовтня, Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкриє новий корпус дитячої лікарні «Охматдит», а у листопаді – другий Центр ядерної медицини.

Про це Глава Уряду повідомив під час засідання Кабінету Міністрів.

«У сфері охорони здоров’я ми здійснили справжній прорив не тільки для киян, але і для всіх громадян України», — наголосив Микола Азаров та повідомив, що нещодавно у Києві введено в експлуатацію Центр ядерної медицини, а вже у листопаді буде відкрито другий такий центр, що дасть змогу українським лікарям зупиняти рак на ранніх стадіях, як це роблять у найрозвиненіших країнах світу.

Крім того, за його словами, почалася повна модернізація дитячої лікарні «Охматдит», новий корпус якої відкриє завтра Микола Азаров. «Там з’являться нові клініки. Нарешті пересаджувати кістковий мозок дітям можна буде в Україні, а не за кордоном», — зазначив він.

Прем’єр-міністр наголосив, що це, безумовно, є досягненням Уряду, оскільки переважна більшість масштабних інфраструктурних об’єктів була просто закинута і забута попередньою владою. «Жодного подібного проекту за попередні 5 років здійснено не було. А за кожним таким проектом — відновлення тисяч робочих місць, доходів людей і одночасно бюджету, Пенсійного фонду. Та і загалом пожвавлення економічної активності десятків підприємств», — підкреслив він.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *