Микола Азаров: У відносинах України та Сінгапуру відкрито нову сторінку

By | 22.09.2010

Україна та Сінгапур домовилися активізувати контакти між урядами країн, бізнесом та науковцями.

Це дозволить Україні глибокого вивчити сінгапурський досвід розвитку, а також реалізувати ряд спільних масштабних проектів. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив сьогодні під час засідання Уряду, підбиваючи підсумки офіційного візиту в Україну Міністра-ментора Республіки Сінгапур Лі Куан Ю.

«Я не буду забігати вперед, але можу сказати, що відкрито нову сторінку відносин з одним із найпотужніших у світі інвесторів… Ми домовилися з паном Лі Куан Ю про особисті безпосередні контакти з приводу спільних проектів та про активізацію контактів між урядовцями та діловими колами», — заявив Микола Азаров.

За його словами, для цього, зокрема буде відкрито пряме авіасполучення Київ-Сінгапур та запроваджено безвізовий режим поїздок.

Глава Уряду зазначив, що сінгапурці є найуспішнішими менеджерами стратегічних проектів у світі. І за результатами візиту Міністра-ментора до України уже окреслені безпрецедентно масштабні проекти, вигідні і Сінгапуру, і Україні.

Микола Азаров підкреслив, що сінгапурський досвід розвитку для України дуже цінний, оскільки це приклад того, як «протягом життя одного покоління людей у цій країні вдалося зробити фантастичний перехід від повної, нібито безнадійної, відсталості до перших ролей у світовій економіці».

«За виробництвом ВВП на душу населення, за доходами громадян Сінгапур сьогодні друга країна в світі після Люксембургу. Секрет такого потужного стрибка у політичній стабільності, якості державного управління та концентрації ресурсів на «плацдармах прискореного зростання», — зазначив Прем’єр-міністр України.

Микола Азаров вважає, що це під силу і Україні, якщо країна матиме політичну та економічну стабільність, та уряди не мінятимуться кожні 18 місяців: «І це не теоретичний висновок – це пряма мова творця сінгапурського дива Лі Куан Ю, який останніми роками дуже уважно спостерігав за розвитком України. Він зазначив, що держава з таким потенціалом, такими ресурсами, такими людьми може за 10 років докорінно змінитися, модернізуватися».

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *