Микола Азаров: Україна розраховує на активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва з Естонією

By | 23.09.2010

Україна розраховує на активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва з Естонією.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Послом Естонської Республіки в Україні Яаном Хейном.

Прем’єр-міністр сподівається, що його візит до Естонської Республіки, який запланований на 5-6 жовтня, сприятиме розвитку двосторонніх відносин. «Я сподіваюсь, що візит Вашого Президента, Вашого Міністра закордонних справ до України і мій візит до Вашої країни — дасть гарний позитивний імпульс для розвитку нашого торговельно-економічного співробітництва», — сказав він.

Прем’єр-міністр України наголосив, що європейська інтеграція залишається головним зовнішньополітичним пріоритетом нашої країни. В найближчій перспективі Україна розраховує укласти угоди про асоціацію, зону вільної торгівлі та запровадити безвізовий режим між Україною та ЄС. «Ми хочемо на саміті, який відбудеться у грудні, чітко обговорити термін запровадження безвізового режиму», — заявив Микола Азаров. За його словами, Україна вивчає досвід Естонії з вступу до Європейського Союзу.

Яан Хейн пообіцяв підтримку Естонією курсу України на європейську інтеграцію. «Ми переконані, що двері ЄС повинні бути завжди відкритими для всіх, хто хоче до нього вступити і ніяких обмежень не повинно бути», — сказав він. За його словами, Естонія розцінює майбутній візит Прем’єр-міністр України, як історичний. «Це буде історичний візит тому, що останній візит Прем’єр-міністра України до Естонії відбувся 14 років тому. Цей візит буде знаковим та сприятиме розвитку двосторонніх відносин», — підсумував Посол Естонської Республіки.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *