Микола Азаров: Україна використовуватиме естонський досвід в проведенні реформ

By | 05.10.2010

Україна використовуватиме естонський досвід в проведенні реформ.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочого ланчу за участю спікера естонського парламенту Ене Ергма в рамках офіційного візиту до Естонської Республіки.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Естонія зробила значний крок у «сім’ю європейських народів» та за 20 років провела кардинальні реформи в країні.

«Ми хочемо повторити цей шлях: ви позбулися хаосу, досягли стабільності. Нам гірко від того, скільки наша країна втратила за 20 років. Тому ми рішуче налаштовані на реформи і будемо використовувати естонський досвід», — зазначив Микола Азаров. Він додав, що зокрема Україна зацікавлена у вивченні досвіду Естонії в запровадженні електронного урядування та проведенні податкової реформи.

За даними Прем’єр-міністра, для оновлення економіки України потрібно впродовж 10 років залучити 1 трильйон доларів. Микола Азаров зазначив, що в Україні створюється найпривабливіший інвестиційний клімат в Європі і запросив естонський бізнес інвестувати в нашу країну. Зокрема, перспективними галузями для співпраці, за словами Прем’єр-міністра України, є енергетична, транспортна галузь, сфера високих технологій та інформатизація.

Крім того, Глава українського Уряду підкреслив, що необхідно збільшувати обсяг торгово-економічної співпраці між нашими країнами. «Обсяг нашої торгово-економічної співпраці складає близько 0,5 млрд. доларів. Є перспективи, щоб він був значно більшим», — відзначив він.

Микола Азаров підкреслив, що зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці.

У свою чергу спікер парламенту Естонії зазначила, що візит українського Прем’єр-міністра відбувається вперше за останні 14 років. За її словами, Естонія налаштована на розвиток двосторонньої співпраці з Україно: «У нас є гарні зв’язки, особливо в економіці. Нам є що розвивати».

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *