Микола Азаров: Україна зацікавлена в активізації двосторонніх відносин з Сінгапуром

By | 20.09.2010

Україна зацікавлена в активізації двосторонніх відносин з Сінгапуром. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром-ментором Республіки Сінгапур Лі Куан Ю.

«Україна зацікавлена у всебічному співробітництві з Сінгапуром», — зазначив Микола Азаров, додавши, що розвитку двостороннього співробітництва сприятиме візит Президента України до Сінгапуру, запланований на перший квартал 2011 року.

«Ми глибоко поважаємо Вас, як людину, яка створила сучасну країну — Сінгапур. Багато з того, що Ви робили, є предметом нашого вивчення. Ваш досвід має світове значення і ми використовуватимемо його для розвитку України», — підкреслив Прем’єр-міністр.

За його словами, важливою подією на шляху подальшого поглиблення двосторонніх відносин могло б стати відкриття в Україні дипломатичної місії Республіки Сінгапур. Також Прем’єр-міністр зазначив, що триває підготовка до підписання двосторонньої Угоди про запровадження зони вільної  торгівлі.

Важливе значення має також підписання в найближчій перспективі Угоди про повітряне сполучення, що передбачає організацію прямих авіаційних рейсів між нашими країнами. Глава Уряду України запропонував також активізувати роботу з запровадження безвізового режиму між нашими країнами.

Прем’єр-міністр зазначив, що в поточному році збільшився обсяг товарообігу між нашими країнами. «Ми впевнені, що підписання Договору про вільну торгівлю дозволить ще більше збільшити наш товарообіг», — зазначив Микола Азаров.

Микола Азаров привітав Лі Куан Ю з днем народження, який відзначався напередодні, і побажав йому міцного здоров’я та довгих років життя.

Міністр-ментор Республіки Сінгапур зазначив, що він добре знає непросту історію України, знає, що в Україні прекрасні родючі ґрунти, що наша країна завдяки своєму географічному розташуванню має значний транзитний потенціал. «Я дуже радий, що з 1991 року Україна незалежна, суверенна держава, а зараз вона стала стабільною державою, яка має потенціал для розвитку», — підкреслив Лі Куан Ю.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *