Микола Азаров: Уряд підвищує стабільність роботи всієї енергосистеми України

By | 29.09.2010

Завершено передпроектний етап будівництва високовольтної лінії електропередач 750 кіловольт від Рівненської АЕС до підстанції «Київська» із заходами на Хмельницьку АЕС і Чорнобильську АЕС, що фінансується за участі ЄБРР.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

Глава Уряду наголосив, що даний стратегічний проект є наймасштабнішим з часів незалежності. «Жодного подібного проекту за часи незалежності ми ще не здійснювали», — підкреслив він, зазначивши, що фахівці Мінпаливенерго, «Укренерго» виконали величезний обсяг підготовчих робіт і тепер можна ставати, власне, до будівництва.

Микола Азаров наголосив, що загальна довжина ліній електропередач становить 500 км.: «Ця лінія електропередачі дозволить подати в енергосистему від нового блоку Рівненської АЕС додатково 1000 МВт». Завдяки цьому, за словами Глави Уряду, наприклад, Київ, який вичерпав резерви потужності, тепер впевнено може закладати до генерального плану розвитку столиці і столичного регіону сміливі проектні рішення.

Микола Азаров заявив, що реалізація даного проекту дасть змогу гарантовано забезпечувати електроенергією інші масштабні проекти розвитку. Крім того, суттєво підвищиться надійність, стабільність роботи всієї енергосистеми України.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *