Микола Азаров: В енергетичній сфері Україна, Росія та ЄС можуть співпрацювати на ринках

By | 15.10.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Міністром енергетики Російської Федерації Сергієм Шматком.

В зустрічі також брав участь Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко.

Міністри поінформували Главу Уряду України про хід підготовки до засідання українсько-російського міжурядового Комітету з економічних питань, чергове засідання якого відбудеться 27 жовтня в Києві. Зокрема, було відзначено, що підкомітет з питань енергетики погодив протокол, в якому деталізовано роботу, яку виконано на доручення глав Урядів України і Росії та погоджено порядок денний подальшої роботи підкомітету.

Сергій Шматко відзначив також, що порівняно з попередніми роками продуктивність спілкування з українськими колегами, рівень взаємовигідного співробітництва принципово покращились.

«До засідання комісії всі робочі групи, ваша в тому числі, повинні підготувати абсолютно прагматичні документи, де визначено заходи, взаємні зобов’язання щодо їх виконання, терміни виконання, — наголосив Микола Азаров. – Стільки було змарновано часу, настільки масштабні завдання у наших держав, що часу на декларації не залишилось, тільки для практичних кроків».

Також глава Уряду нагадав, що під час офіційного візиту до Брюсселю запропонував Європейському Союзу провести тристоронні переговори щодо енергетичної сфери. І ця пропозиція була позитивно сприйнята.

«Україна до переговорів принципово готова, Міністр палива і енергетики України отримав доручення готувати наше бачення порядку денного таких переговорів, — заявив Прем’єр-міністр. – Очевидно, щоб досягти успіху, щоб прогнозовано працювати, ми повинні спільно оцінити потреби і перспективи європейського ринку, а також спільно виробити переконливі гарантії того, що транзитних ризиків не існує і не буде існувати. Перспективи такої погодженої роботи насправді дуже значні».

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *