Микола Азаров вдячний Естонії за підтримку євроінтеграційних процесів України

By | 06.10.2010

Естонія підтримує Україну у запровадженні зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Про це заявив Прем’єр-міністр Естонської Республіки Андрус Ансіп на спільному брифінгу з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим у Таллінні. «Ми зацікавлені, щоб вільна торгівля виходила за межі ЄС. Тобто, щоб між країнами ЄС і Україною не було обмежень у вільній торгівлі», — наголосив він.

Андрус Ансіп зауважив, що Естонія висловлює свою підтримку Україні у запровадженні безвізового режиму з країнами ЄС: «Естонія підтримує принцип вільного пересування громадян не тільки в ЄС, але і за його межами».

Прем’єр-міністр Естонії також позитивно оцінив те, що Уряд України стабілізував політичну ситуацію в країні: «Сьогодні український Уряд взяв курс на стабілізацію і я впевнений, що цей курс буде вигідним і тим естонським підприємствам, які працюють в Україні».

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров подякував своєму естонському колезі за підтримку курсу України на інтеграцію в ЄС. «Я вдячний Прем’єр-міністру, що він підтримав Україну в угодах про асоціацію, зону вільної торгівлі і у безвізовому режимі між країнами ЄС і Україною. Для нас підтримка Естонії як члена ЄС є надзвичайно важливою», — підкреслив Глава українського Уряду та додав, що Естонія також підтримує Україну в тих реформах, які країна зараз реалізує та збирається проводити у подальшому.

Крім того, Глава Уряду України заявив, що в ході двосторонніх переговорів Прем’єр-міністр Естонії зазначив: «Чим нижчий рівень дефіциту бюджету, тим вищий рівень підтримки населенням тих політиків, які змогли це все забезпечити». Микола Азаров додав: «Побачимо, як це буде у нас в Україні реалізовано».

Источник: Правительственный портал

Читайте также новости:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *