Микола Азаров вимагає не допускати нецільового використання народних коштів

By | 03.11.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від голови Держказначейства негайно вивчити ситуацію щодо придбання дорого автомобіля Дніпропетровським регіональним центром стандартизації та метрології. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів.

Микола Азаров нагадав, що він особисто заборонив купувати чиновникам дорогі службові автомобілі та інше. Оскільки головною вимогою Уряду є жорсткий контроль за раціональним використанням народних коштів.

«І ось з преси дізнаюсь, що Дніпропетровський регіональний центр стандартизації та метрології придбав дорогий «Лексус», — повідомив Глава Уряду. Микола Азаров доручив голові Держказначейства негайно вивчити ситуацію: яким чином вдалось оминути категоричну заборону фінансувати такі покупки, і зробити організаційні висновки. «Автомобіль забрати, керівника центру звільнити, голову Держстандарту попередити про незадовільну організацію рішень Уряду», — підкреслив Прем’єр-міністр, додавши, що необхідно припинити можливість таких випадків у майбутньому.

«Я наголошую, що ми не будемо ліберальничати там, де йдеться про державну дисципліну, про фінансову дисципліну», — акцентував Микола Азаров.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *