Микола Азаров закликав європейські країни брати участь у спільних з Україною комунікаційних проектах

By | 08.11.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на 7-му засіданні Віденського економічного форуму закликав європейські країни брати участь у спільних з Україною комунікаційних проектах.

«Давайте разом побудуємо автомобільну дорогу «Чоп-Львів», — заявив Глава Уряду України, звертаючись до Федерального канцлера Вермера Файманна.

«Ми готові на 50% фінансувати цей проект, і з Відня до Львова матимемо хорошу дорогу», — ці слова Глави українського Уряду члени форуму зустріли бурхливими оплесками.

Як заявив перед цим у своєму виступі голова правління Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг, член правління Віденського економічного форуму Герберт Степіч, «за минулих вісім місяців ми мали нагоду переконатися у перспективності й інтенсивності ринкових перетворень, що відбуваються в Україні».

У свою чергу Микола Азаров також зазначив, що Україна, яка володіла найкрупнішим на Дунаї пароплавством, підтримує ініціативу Дунайських країн щодо оптимізації використання цієї транспортної артерії.

«Ми підтримуємо також ідею реконструкції ширококолійної залізниці, — підкреслив Микола Азаров. – Це взагалі-то напрямок на Москву, але проходить він через Україну; і це також хороша транспортна комунікація Австрія-Україна».

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *