Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів переговори з Президентом Польщі Броніславом Коморовським

By | 26.09.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Харкові провів переговори з Президентом Польщі Броніславом Коморовським.

Микола Азаров відзначив високий рівень українсько-польських відносин та інтенсивність діалогу між двома країнами. «Ми маємо дуже гарний рівень торгово-економічних відносин, товарообіг демонструє значне зростання. Сподіваюся, що ми зможемо піднятися на ще вищі сходинки», — наголосив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр відзначив, що фінансова ситуація в Україні покращується: Уряд значно зменшив дефіцит державного бюджету, у рази збільшив валютні резерви, виконує програму співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

Окремо Глава Уряду підкреслив, що Україна вже увійшла в графік підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року: «Іде нормальне фінансування об’єктів і темпи робіт свідчать, що всі об’єкти ми завершимо вчасно».

Микола Азаров повідомив Броніславу Коморовському, що 30 вересня здійснить офіційний візит до Республіки Польща, проведе у Варшаві переговори з Главою польського Уряду Дональдом Туском, де буде розглянуто підготовку двох країн до європейського футбольного чемпіонату 2012 року. Микола Азаров висловив сподівання, що матиме нагоду ще зустрітися з Президентом Польщі як у Варшаві, так і в Ялті, де Броніслав Коморовський братиме участь в конференції в рамках Ялтинської економічної стратегії.

Сторони висловили задоволення церемонією, яка сьогодні відбулася в Харкові, атмосферою дружби і взаєморозуміння, яка панувала сьогодні і взагалі характерна для українсько-польських відносин.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *