Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Президентом Польщі Броніславом Коморовським

By | 30.09.2010

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Президентом Польщі Броніславом Комаровським.

Броніслав Коморовський висловив задоволення з приводу офіційного візиту в Польщу Глави українського Уряду і тим, що, як він знає, відбулися плідні переговори з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Дональдом Туском.

Президент Республіки Польща також подякував за організацію жалобних заходів у Харкові та спілкування під час цього візиту з Миколою Азаровим.

Микола Азаров заявив, що він дуже задоволений активізацією відносин між Україною та Польщею, інтенсифікацією контактів між керівництвом держав. При цьому він повідомив Президенту Польщі, що обговорив з Главою польського Уряду питання організації візиту Дональда Туска в Україну у грудні поточного року. «Ми продуктивно обговорили широке коло питань двосторонніх відносин і домовилися про дуже оперативний та тісний контакт, зокрема безпосередньо між главами урядів. Я глибоко зворушений ставленням пана Прем’єр-міністра до України, також мені дуже сподобався стиль спілкування і роботи. Тому я налаштований цілком оптимістично і готовий співпрацювати», — відзначив він.

Микола Азаров повідомив Президенту Польщі, що сторони розпочали предметний діалог щодо нової фази підготовки до Євро-2012, зокрема щодо будівництва новітніх автошляхів між Польщею та Україною, створення достатньої кількості прикордонних переходів, організації спільних прикордонно-митних постів і максимального спрощення пересування вболівальників через кордон.

Президент Броніслав Коморовський зі свого боку підкреслив, що весь українсько-польський діалог сьогодні ведеться в контексті євроінтеграційних устремлінь України. Польща, безумовно, підтримує Україну на шляху європейської інтеграції і буде сприяти досягненню безвізового режиму з ЄС, підписанню угоди про зону вільної торгівлі.

Источник: Правительственный портал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *